cableshdmi assokartsudidf sixsaw fixmywhip canada goose jacka red devil

Renault ve Dacia Satış

Yurt Otomotiv olarak size kaliteli servis ve bakım hizmetlerinin yanısıra satış hizmetide sunmaktayız. Avcılarda bulunan 3000 m2 lik tesisimizde uzman satış ve satış destek kadrosumuzla hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelir. Renault ve Dacia marka otomobiller hakkında bilgi edinmek için lütfen modeller sayfamıza göz atın.

Aracın çekiciliğini sağlamak tamamen tasarımcının yaratıcılığına bağlıdır. Arzın çok fazla olduğu, marka reklamlarının yetersiz kaldığı ve insan duygularının ön plana çıktığı bir pazarda, teknolojik yenilikler, ekipmanlar, tasarım ve renkler müşterinin tercihini belirler. Görme, dokunma, duyma, koklama duyularına hitap eden herşey tasarımcının sorumluluğundadır: Onun sayesinde otomobil karakterin ötesinde bir ruha sahip olur!

Renault Estetik, Otomobil temizliği, bakımı, yenilenmesi ve korunması kapsamında profesyonel ürün, ekipman ve tecrübeli personellerimiz tarafından uygulanan özel bir araç bakım, yenileme ve koruma metodudur.Renault Estetik uygulamalarında antibakteriyel ve çevreye uyumlu Renault markası ürünler kullanılmaktadır.

Yedek parça, işçilik ve KDV dâhil olarak müşterilere sunulan servis paketleridir. Her bir servis paketinin fiyatı baştan bellidir. Otomobilinizin bakım ve onarımını sizin için endişe kaynağı olmaktan bütünüyle çıkaracak, hayatınızı kolaylaştıracak, servise bakış açınızı değistirecek yeni bir anlayiş, şeffaf bir sistem. Bu sistemle, aracınıza bakım ve onarım yaptırırken parça ve işçilik dâhil paketlerden faydalanırsınız.

Türkiye' nin her yerine yayılmış 172 adet Renault Yardım noktasında, tam donanımlı Renault Yardım araçları ile, % 85 arıza yerinde onarım ve trafiğin en yoğun olduğu İstanbul Avrupa Yakasında 14 dakikada arızalı araca ulaşabilen yaygın hizmet ağı ile, garanti kapsamındaki araçlarda 3 saati aşan onarımlar için ücretsiz taksi, kiralık oto, konaklama ve ulaşım teminatları ile, Lider RENAULT 7 gün 24 saat her an yanınızda.